Jau vēstīts, ka, pēc policijas ziņotā, Embūtes pagastā atrasts sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm un aizdomās par slepkavību aizturēts vīrietis. Nogalinātā ir 9.aprīlī Priekulē pazudusī, 20 gadus vecā Sindija Rone - piektdiem tuvinieki devās uz Liepājas reģionālo slimnīcu, kur Sindiju atpazinuši.


Par to, ka jaunā sieviete atrasta mirusi, Sindijas tuviniekus policija informējusi naktī uz 12.aprīli, vēsta portāls  liepajniekiem.lv. Bojā gājušās māte pastāstīja, ka detalizētāku informāciju par Sindijas atrašanas vietu un apstākļiem policijas darbinieki nav snieguši. Neoficiāla informācija liecina, ka jaunās sievietes mirstīgās atliekas atrastas Dinsdurbē kādā akā. 

Policijas sniegtā informācija vēsta, ka uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēts 1986.gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā. Šodien Valsts policija lūgs tiesai piemērot vīrietim drošības līdzekli - apcietinājumu. 

Portāla rīcībā esošā neoficiālā informācija vēsta, ka aizturētais 1986.gadā dzimušais vīrietis ir bojā gājušās Sindijas patēvs Viesturs Priščepovs, kurš jau agrāk bijis sodīts. 

Liepājas prokuratūras virsprokurors Atis Dzērvēns pastāstīja, ka vīrietis iepriekš tiesāts vairakkārt. Pēdējo reizi tas noticis 2006.gadā, kad Priščepovam, kuram tobrīd bija vien 19 gadu, par slepkavību tiesa piemēroja cietumsodu uz 7 gadiem un 6 mēnešiem.

Viņš tika notiesāts par Embūtes pusē izdarītu slepkavību – sievietes nogalināšanu. Bojā gājusī tika atrasta mežā. Pēc virsprokurora teiktā vīrietis no apcietinājuma atbrīvots pirms termiņa nosacīti, acīmredzot, par priekšzīmīgu uzvedību soda izciešanas vietā. 

Šobrīd Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par slepkavību, ir nozīmētas ekspertīzes, lai noteiktu precīzu nāves iemeslu. Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana. Plašāku informāciju izmeklēšanas interesēs policija nesniedz. 

Kā tika ziņots iepriekš, 10.aprīļa vēlā vakarā Valsts policija lūdza mediju un iedzīvotāju palīdzību pazudušas priekulnieces meklēšanā. Plaši meklēšanas darbi un operatīvās izmeklēšanas pasākumi ilga divas dienas, kopš iesnieguma saņemšanas brīža līdz pat cetrutdienai, iesaistot plašus Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes un Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes resursus.